Strona główna » Gazownia Niemcza » Dostawcy gazu Niemcza

Dostawcy gazu Niemcza

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie paliwa gazowego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na wystawianiu rachunku na bazie regularnie wykonywanych odczytów licznika. Jedną z podstawowych zalet tej metody jest pewność, że koszty za gaz dotyczą tylko faktycznie zużytej ilości paliwa gazowego, za sprawą tego nie należy się bać niedopłat. Włączenie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga skontaktowania się z dostawcą gazu ziemnego w celu ustalenia szczegółów dotyczących tego sposobu.

Najpopularniejsi sprzedawcy paliwa gazowego w Polsce

W naszym kraju funkcjonuje wielu różnych dostawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie znaczy jednak tego, że oferuje on najlepsze ceny gazu ziemnego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmianą dostawcy gazu ziemnego trzeba zawsze dokładnie przeanalizować oferty przynajmniej paru firm działających na krajowym rynku, używając do tego na przykład porównywarki dostępne w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności