Strona główna » Gazownia Namysłów » Gaz LPG Namysłów

Gaz LPG Namysłów

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest zbiornika. W takim przypadku nie trzeba za niego ponosić kosztów oprócz kosztów dzierżawy. Do wartości instalacji LPG w domu czy firmie trzeba również doliczyć takie elementy jak: wykonanie projektu instalacji, wylanie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jak zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich opiera się na samodzielnym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni gazu. Druga metoda opiera się natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba uiścić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. W związku z tym koszt samej butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności