Strona główna » Gazownia Mszczonów » Gaz płynny Mszczonów

Gaz płynny Mszczonów

Zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Inwestycja w nowy zbiornik na gaz płynny w przypadku modelu naziemnego związany jest z kosztami mniej więcej 5-7 tysięcy złotych. Żeby zmniejszyć ten koszt, można go natomiast zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast głównie możliwość swobodnego wyboru dostawcy gazu, a w związku z tym wyboru atrakcyjniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, należy jednak także wiedzieć o tym, że wszystkie sprawy takie jak na przykład naprawy usterek czy przeglądy trzeba będzie przeprowadzać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które pozwala na używanie gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do specjalnych, montowanych na posesji zbiorników. Z opcji tej mogą korzystać nie tylko właściciele domów, ale także deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności