Strona główna » Gazownia Mszczonów » Butle gazowe Mszczonów

Butle gazowe Mszczonów

Jak dużo butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do domu uzależniony jest przede wszystkim od jej rodzaju. Wartość klasycznej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są z kolei różnorodne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną.

Rodzaje butli gazowych

Współcześnie na rynku znaleźć można wiele różnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, w jakim celu one używane. W związku z tym wyróżnia się na przykład: zbiorniki gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, niekiedy posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, stosowane przede wszystkim do zastosowań w przemyśle czasem ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności