Strona główna » Gazownia Mszana Dolna » Gaz płynny Mszana Dolna

Gaz płynny Mszana Dolna

Najważniejsze własnego zbiornika na gaz płynny

Zakup nowego zbiornika na gaz płynny w przypadku modelu zewnętrznego wiąże się jest z wydatkiem mniej więcej 5-7 tysięcy złotych. Chcąc zmniejszyć ten wydatek, można go z kolei zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do zalet posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast głównie możliwość swobodnego wyboru dostawcy gazu, a co za tym idzie wyboru lepszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak również wiedzieć o tym, że wszelkie kwestie takie jak między innymi naprawy awarii czy badania trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to z kolei: wielkość zbiornika na płynne paliwo gazowe, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, wobec tego latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności