Strona główna » Gazownia Mrozy » Gaz LPG Mrozy

Gaz LPG Mrozy

Na czym polega serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych lub firm, a także samochodów. W w każdym z tych przypadków powinien być on wykonywany raz na rok. Polega on na zbadaniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się z kolei także filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w sytuacji domów, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych pieców opalanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również remontowanych obiektach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności