Strona główna » Gazownia Mrągowo » Gaz LPG Mrągowo

Gaz LPG Mrągowo

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w sytuacji nieruchomości, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych pieców zasilanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również remontowanych nieruchomościach.

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG powinny pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników dostarczających gaz LPG do gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw, a także pojazdów. W w każdym z tych przypadków musi być on wykonywany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Oprócz tego sprawdzany jest również stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei także filtry, które są składową instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności