Strona główna » Gazownia Moryń » Butle gazowe Moryń

Butle gazowe Moryń

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane w odpowiedni sposób. Z reguły stosowane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony chronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła.

Gdzie można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg oraz zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalistycznych rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny pusty zbiornik. O wiele wygodniejszym sposobem jest jednak wymiana pustej butli na pełną w miejscach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach benzynowych. W takim przypadku koszt napełnienia butli równa się wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności