Strona główna » Gazownia Morawica » Dostawcy gazu Morawica

Dostawcy gazu Morawica

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu ziemnego do przedsiębiorstw przedzielają oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w przypadku firm, które mieszczą się w określonych limitach zużycia paliwa gazowego na 12 miesięcy. Dodatkowo gaz dla firm oferowany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei wiedzieć, że ostatnia taryfa W-8 skierowana jest przede wszystkim dla firm przemysłowych, gdyż gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do firmy?

Chcąc zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa, warto przede wszystkim wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem dostawcy gazu i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem szczegółowo ją przeczytać i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu ziemnego zaproponuje również zawarcie upoważnienia. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z wymówieniem starej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności