Strona główna » Gazownia Morawica » Butle gazowe Morawica

Butle gazowe Morawica

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji muszą być składowane w odpowiedni sposób. Zasadniczo stosowane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła.

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny nienapełniony zbiornik. Bardziej prostszym rozwiązaniem jest z kolei wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli dostępnych również na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji koszt napełnienia butli równa się wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności