Strona główna » Gazownia Mońki » Dostawcy gazu Mońki

Dostawcy gazu Mońki

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy gazu ziemnego?

Każdy właściciel nieruchomości ma możliwość do zmiany sprzedawcy gazu ziemnego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy gazu ziemnego jest taka sama jak za pierwszym razem. Polega więc na znalezieniu odpowiedniej oferty i podpisaniu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy wcześniejsze wymówienie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie miało konsekwencji finansowych. Jeśli w umowie znajdują się takie zapisy najlepiej poczekać do jej końca. Sama procedura zmiany sprzedawcy paliwa gazowego jest natomiast całkowicie darmowy.

Jak się przygotować do zmienienia dostawcy paliwa gazowego?

Chcąc zmienić sprzedawcę paliwa gazowego, przed odwiedzeniem jego oddziału obsługi klienta należy odpowiednio się do tego przygotować. Pracownik sprzedawcy paliwa gazowego może bowiem poprosić o takie informacje jak: pobór gazu ziemnego w ostatnim roku, na podstawie którego odbiorcy są kwalifikowaniu do określonych taryf gazowych, termin obowiązywania aktualnej umowy podpisanej z dostawcą gazu. W związku z tym warto sprawdzić te dane wcześniej oraz mieć ze sobą dowód osobisty, niezbędny do zweryfikowania danych osobowych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności