Strona główna » Gazownia Mońki » Butle gazowe Mońki

Butle gazowe Mońki

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalistycznych rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny pusty zbiornik. O wiele prostszym rozwiązaniem jest natomiast wymiana pustej butli na napełnioną w punktach wymiany butli zlokalizowanych również na wielu stacjach paliw. W takiej sytuacji cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Z reguły stosowane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej umożliwiają przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności