Strona główna » Gazownia Modliborzyce » Butle gazowe Modliborzyce

Butle gazowe Modliborzyce

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji powinny być składowane we właściwy sposób. Najczęściej stosowane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła.

Gdzie można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich własny pusty zbiornik. O wiele łatwiejszym rozwiązaniem jest jednak wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w punktach wymiany butli obecnych również na wielu stacjach benzynowych. W takim przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności