Strona główna » Gazownia Miłakowo » Dostawcy gazu Miłakowo

Dostawcy gazu Miłakowo

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za zużycie gazu ziemnego. W przypadku domu określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których pobór paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu w ciągu 12 miesięcy równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu do domu przedzielają do nich odbiorców na podstawie ich zużycia gazu w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu do domu?

Chcąc zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni nieodpłatne. Sam proces zmiany sprzedawcy paliwa gazowego na nową, tańszą firmę opiera się z kolei na kilku łatwych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu ziemnego, ale i inne elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności