Strona główna » Gazownia Miłakowo » Butle gazowe Miłakowo

Butle gazowe Miłakowo

Jak dużo mieści się w butlach gazowych?

Butle gazowe można podzielić na wiele rodzajów pod względem ich wagi, a co za tym idzie, zawartości gazu, którym są napełniane. Wobec tego to ile propanu-butanu mieści się w butlach gazowych, jest zależne od ich wagi, a ich pojemność wodna wynosi około: dla butli gazowych ważących 2 kg – 4,8 litra, dla butli gazowych o wadze 3 kg – 7,2 litra, dla butli gazowych ważących 5 kg – 12,3 litra, dla butli gazowych o wadze 11 kg – 27,2 litra, dla butli gazowych ważących 33 kg – 79 litrów.

Jaka jest cena butli gazowe?

Żeby móc użytkować butlę gazową w gospodarstwie domowym, trzeba się nią najpierw zaopatrzyć. Butle gazowe można zakupić pozbawione gazu, a także już pełne. W pierwszej sytuacji cena butli gazowej wynosi w granicach mniej więcej dwustu złotych, z kolei w drugim do ceny pustej butli należy dołożyć również wartość zawartego w niej gazu, łączna cena wynosi w związku z tym obecnie mniej więcej trzystu złotych. Mniej kosztowną metodą jest z kolei wybranie używanej butli gazowej, trzeba jednak przy tym pamiętać, żeby zweryfikować, czy ma ona aktualną homologację, której termin zapisywany jest na butli..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności