Strona główna » Gazownia Mielno » Gaz LPG Mielno

Gaz LPG Mielno

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch opcji. Pierwsze z nich opiera się na samodzielnym kupieniu pustej butli o właściwej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Kolejna metoda polega natomiast na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także znajdujący się w niej gaz. W związku z tym koszt samej butli to około od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, zależy głównie od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest wydzierżawienie odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności