Strona główna » Gazownia Mielno » Dostawcy gazu Mielno

Dostawcy gazu Mielno

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu ziemnego?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na wystawianiu rachunku na bazie regularnie podawanych odczytów licznika. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest gwarancja, że opłaty za gaz dotyczą jedynie faktycznie pobranej ilości gazu ziemnego, dzięki temu nie należy się obawiać niedopłat. Włączenie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga kontaktu z dostawcą gazu ziemnego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tego sposobu.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w naszym kraju

W Polsce funkcjonuje wielu różnorodnych sprzedawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i wyłącznie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie oznacza jednak tego, że gwarantuje on najlepsze ceny gazu ziemnego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. Wobec tego przed zmianą sprzedawcy paliwa gazowego trzeba zawsze dokładnie przeanalizować oferty przynajmniej paru firm funkcjonujących na polskim rynku, używając do tego na przykład rankingi dostępne w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności