Strona główna » Gazownia Mielec » Dostawcy gazu Mielec

Dostawcy gazu Mielec

Najpopularniejsi dostawcy gazu w naszym kraju

W naszym kraju istnieje wielu różnorodnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż gazu ziemnego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie oznacza jednak tego, że gwarantuje on najniższe ceny gazu. W wielu przypadkach jest nawet wręcz odwrotnie. Wobec tego przed zmienieniem dostawcy gazu ziemnego trzeba zawsze dokładnie przeanalizować oferty przynajmniej kilku firm funkcjonujących na polskim rynku, wykorzystując do tego na przykład rankingi udostępniane w sieci.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego w 4 łatwych krokach?

Chcąc zmienić dostawcę gazu ziemnego, wystarczą wyłącznie 4 proste kroki. Pierwszy z nich wymaga znalezienia właściwej oferty nowego sprzedawcy, która będzie korzystna zarówno pod względem kosztów zakupu gazu, jak i innych elementów zawartej umowy. W kolejnym kroku wystarczy zawrzeć umowę z nowym sprzedawcą gazu oraz zadbać o jego pełnomocnictwo, za sprawą którego będzie on mógł wypowiedzieć umowę ze starym sprzedawcą oraz załatwić wszelkie kwestie. Trzeci krok to wypowiedzenie poprzedniej umowy i powiadomienie o tym Operatora Systemu Dystrybucji gazu. Cała procedura kończy się z kolei rozliczeniem należności z poprzednią firmą i opłaceniem faktur, a kolejne rachunki będą już przesyłane przez nowego sprzedawcę gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności