Strona główna » Gazownia Międzyrzecz » Gaz płynny Międzyrzecz

Gaz płynny Międzyrzecz

Jakie odległości trzeba zachować przy montowania zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na gaz płynny w naziemnej formie, trzeba pamiętać o zachowaniu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na gaz płynny powinien być zlokalizowany: przynajmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm mający zamontowane własne zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wyboru dostawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cennik paliwa, ale także wiarygodność dostawcy. Musi on mieć aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Poza tym ważna jest także jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem poprawne działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności