Strona główna » Gazownia Międzylesie » Dostawcy gazu Międzylesie

Dostawcy gazu Międzylesie

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za zużycie gazu. W przypadku domu określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu ziemnego do domu kwalifikują do nich odbiorców na bazie ich poboru paliwa gazowego w ciągu roku.

Jak zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego, należy głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie darmowe. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu na nową, lepszą firmę polega natomiast na kilku łatwych etapach. W zależności od wybranej metody może być ona wykonana samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmieniania sprzedawcy gazu zajmuje w związku z tym znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu, ale i inne warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności