Strona główna » Gazownia Międzybórz » Gaz LPG Międzybórz

Gaz LPG Międzybórz

W jakich butlach sprzedawany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku wariantach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w zbiornikach: turystycznych wyróżniających się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które używane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg używane do napędzania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w poziomie, o wadze 33 kg, stosowane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania domów.

Do czego jest wykorzystywany gaz LPG?

Gaz LPG przede wszystkim jest idealnym sposobem umożliwiającym na dostarczanie paliwa gazowego do budynków niemających możliwości przyłączenia ich do sieci gazowej. Poprzez montaż zbiornika LPG właściciele gospodarstw domowych i firm mają możliwość używania paliwa gazowego w swoich lokalach do ogrzewania ich, gotowania lub podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Poza tym gaz LPG wykorzystywany jest także do na przykład: zasilania urządzeń gazowych z zastosowaniem butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, napędzania pojazdów z wykorzystaniem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkowania kosmetyków lub żywności..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności