Strona główna » Gazownia Międzybórz » Dostawcy gazu Międzybórz

Dostawcy gazu Międzybórz

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są faktury za zużycie gazu. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla domu, w których pobór paliwa gazowego w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu w ciągu roku równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu do domu kwalifikują do nich odbiorców na podstawie ich zużycia gazu w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego, trzeba przede wszystkim pamiętać, że rozwiązanie to jest w pełni nieodpłatne. Sam proces zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego na inną, tańszą firmę opiera się z kolei na paru łatwych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona wykonana osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy gazu zajmuje wobec tego wybranie właściwej oferty, w której nie tylko cena paliwa gazowego, ale i inne elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności