Strona główna » Gazownia Michałowo » Butle gazowe Michałowo

Butle gazowe Michałowo

Jaki rodzaju gazu w butli wybrać zimą?

W przypadku, gdy butle gazowe mają być wykorzystywane zimą, należy postawić na modele napełniane samym propanem. Gaz ten cechuje się bowiem odparowywaniem w temperaturach równych aż -42 oC. Dzięki temu użytkowanie go nawet w ujemnych temperaturach nie będzie kłopotliwe. W tych samych warunkach butle gazowe zatankowane mieszaniną propanu i butanu mogą z kolei nie zasilać urządzeń gazowych we właściwy sposób, bo gaz ten nie odparowuje już w temperaturze 0,5 stopni Celsjusza.

Jaka jest cena butli gazowe?

Aby móc wykorzystywać butlę gazową w domu, należy się nią najpierw zaopatrzyć. Butle gazowe można kupić puste, a także już napełnione. W pierwszej sytuacji wartość butli gazowej oscyluje w granicach mniej więcej dwustu złotych, z kolei w drugim do ceny pustej butli należy doliczyć także cenę zawartego w niej gazu, łączna cena równa się w związku z tym obecnie około 300 złotych. Tańszą opcją jest z kolei wybranie używanej butli gazowej, trzeba jednak przy tym pamiętać, aby sprawdzić, czy posiada ona aktualną homologację, której termin umieszczony jest na butli..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności