Strona główna » Gazownia Miastko » Butle gazowe Miastko

Butle gazowe Miastko

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Butle gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny nienapełniony zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest jednak wymiana pustej butli na napełnioną w punktach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach benzynowych. W takim przypadku koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży muszą być składowane w odpowiedni sposób. Zasadniczo wykorzystywane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności