Strona główna » Gazownia Małogoszcz » Gaz LPG Małogoszcz

Gaz LPG Małogoszcz

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych lub firm, a również aut. W w każdym z tych przypadków powinien być on wykonywany raz na rok. Polega on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Oprócz tego kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się z kolei także filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w sytuacji domów, które nie mają przyłącza do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych pieców opalanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także modernizowanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności