Strona główna » Gazownia Maków Podhalański » Dostawcy gazu Maków Podhalański

Dostawcy gazu Maków Podhalański

Dlaczego ceny gazu ziemnego są różne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu, które oferują sprzedawcy gazu, uzależnione są od wielu różnych elementów. Jednym z nich jest głównie cena paliwa gazowego po jakiej został on kupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość upustów dla hurtowych zakupów. Dodatkowo na cenę gazu ziemnego poszczególnych dostawców wpływ mają także pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, liczba obsługiwanych klientów,promocje. Poza tym należy również wspomnieć, że najniższe ceny gazu oferują najczęściej alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Kiedy zmiana sprzedawcy gazu jest najbardziej opłacalna?

Zmiana sprzedawcy gazu na innego pozwala na obniżenie faktur za gaz nawet o kilkadziesiąt procent. Najwięcej oszczędzić mogą z kolei odbiorcy, którzy mają spore zużycie w ciągu miesiąca paliwa gazowego, ponieważ stosują go do na przykład ogrzewania nieruchomości. Nie znaczny to jednak, że używając gaz do gotowania na kuchence, nie warto zmienić dostawcy gazu. W każdym przypadku rozwiązanie to umożliwia bowiem na zmniejszenie za niego faktur..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności