Strona główna » Gazownia Maków Mazowiecki » Butle gazowe Maków Mazowiecki

Butle gazowe Maków Mazowiecki

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, dostarczając do nich własny nienapełniony zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest jednak wymienienie pustej butli na pełną w miejscach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach benzynowych. W tym przypadku koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży muszą być składowane we właściwy sposób. Ogólnie rzecz biorąc używane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej umożliwiają składowanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności