Strona główna » Gazownia Lwówek Śląski » Gaz płynny Lwówek Śląski

Gaz płynny Lwówek Śląski

Zbiornik na płynne paliwo gazowe, zewnętrzny czy podziemny?

Planując zamontowanie zbiornika na gaz płynny, należy dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. Wobec tego naziemny zbiornik na płynne paliwo gazowe to odpowiednie rozwiązanie w przypadku gdy teren wokół budynku jest odpowiednio duża, jego zaletami jest prosty montaż oraz stosunkowo niska cena. Z kolei w przypadku, kiedy wielkość posesji jest zbyt mała na zamontowanie takiego modelu zbiornika, trzeba wybrać model podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu budynku.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, wobec tego latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności