Strona główna » Gazownia Lwówek Śląski » Dostawcy gazu Lwówek Śląski

Dostawcy gazu Lwówek Śląski

Jak wygląda kolejna zmiana sprzedawcy gazu?

Każdy właściciel budynku ma prawo do zmienienia sprzedawcy gazu tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy paliwa gazowego jest taka sama jak za pierwszym razem. Opiera się więc na wybraniu odpowiedniej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe rozwiązanie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie skutkowało karą. W sytuacji, kiedy w umowie obecne są takie zapisy najlepiej poczekać do jej końca. Sama procedura zmiany sprzedawcy gazu ziemnego jest z kolei w pełni darmowy.

Na czym polega stała gwarancja ceny oferowana przez dostawców gazu?

Współcześnie coraz więcej dostawców gazu zapewnia dla swoich klientów gwarancję ceny gazu ziemnego. Rozwiązanie to jest niezwykle korzystne, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę stale rosnące ceny gazu ziemnego na przestrzeni ostatnich lat, gdyż gwarancja ceny polega na zagwarantowaniu, że stawka zakupu paliwa gazowego od sprzedawcy będzie niezmienna przez cały okres obowiązywania zawartej z nim umowy. Takiego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla domu, ale również firm oraz gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności