Strona główna » Gazownia Łuków » Gaz płynny Łuków

Gaz płynny Łuków

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania domów, zasilania silników spalinowych oraz urządzeń w domach płynny gaz LPG uzależnione jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen płynnego paliwa gazowego nie jest ustalana przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego, jeśli chodzi o gaz płynny, cennik za litr może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu 12 miesięcy. W wielu sytuacjach jest ona także podawana dla m3 gazu zamiast litra, wobec tego warto zwrócić uwagę na tę jednostkę w trakcie porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często trzeba przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na gaz płynny, także modele wewnętrzne muszą bezwzględnie przechodzić badania techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być wykonany co 2 lata. Natomiast rewizja wewnętrzna co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być przeprowadzane przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności