Strona główna » Gazownia Lubycza Królewska » Gaz płynny Lubycza Królewska

Gaz płynny Lubycza Królewska

Jak wybrać zbiornik na płynne paliwo gazowe?

W trakcie wybierania zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne elementy. Jeden z nich związany jest z zapotrzebowaniem na gaz, określanym na godzinę, na podstawie mocy urządzeń zasilanych gazem. Pozwala on określić pojemność zbiornika. Drugi ważny element to powierzchnia działki, na której ma być montowany zbiornik. Uzależnione jest od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby wymagane odległości od pozostałych elementów były poprawne. Poza tym trzeba także wziąć pod uwagę zużycie gazu, które wpływa na częstość tankowania gazem zbiornika.

Ile czasu trzeba czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na płynne paliwo gazowe spada do około 25%, należy zadbać o kolejne tankowanie. W związku z tym trzeba złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego wyznaczana jest także data tankowania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu realizowane są z kolei w ciągu kilku dni. Okres dostawy gazu może się z kolei wydłużyć w sezonie letnim, z powodu większego popytu napełnianiem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności