Strona główna » Gazownia Lubsko » Gaz LPG Lubsko

Gaz LPG Lubsko

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest zbiornika. W takim przypadku nie trzeba za niego płacić nic oprócz ceny dzierżawy. Do wartości instalacji LPG w gospodarstwie domowym lub firmie trzeba również doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, stworzenie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji potrzebnej do wykonania odbioru przez UDT.

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Aktualnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do kupienia. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. Wobec tego gaz LPG sprzedawany jest w butlach: turystycznych cechujących się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, wykorzystywane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania budynków..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności