Strona główna » Gazownia Lubraniec » Dostawcy gazu Lubraniec

Dostawcy gazu Lubraniec

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu ziemnego?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które opierają się na sporządzaniu faktur na bazie regularnie podawanych odczytów gazomierza. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest pewność, że opłaty za gaz dotyczą wyłącznie faktycznie pobranej ilości paliwa gazowego, za sprawą tego nie trzeba się bać zaległości. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga kontaktu z dostawcą gazu ziemnego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tej metody.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w naszym kraju

W naszym kraju działa wielu różnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najlepsze ceny gazu. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz przeciwnie. Wobec tego przed zmianą dostawcy paliwa gazowego trzeba zawsze dokładnie sprawdzić oferty przynajmniej paru firm działających na krajowym rynku, używając do tego na przykład rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności