Strona główna » Gazownia Lublin » Butle gazowe Lublin

Butle gazowe Lublin

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Aktualnie w sprzedaży znaleźć można parę różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, do czego będą one używane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: butle gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z którego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej pojemności. Wartość klasycznej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności