Strona główna » Gazownia Lubartów » Gaz LPG Lubartów

Gaz LPG Lubartów

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w przypadku budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych pieców opalanych węglem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także modernizowanych nieruchomościach.

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do gospodarstw domowych lub firm, a także aut. W w każdym z tych przypadków powinien być on przeprowadzany co rok. Opiera się on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Poza tym kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei również filtry, które są elementem instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności