Strona główna » Gazownia Lubartów

Gazownia Lubartów

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz skontrolować, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem właściwego dokumentu. Tego typu formularze do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich uzupełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Jak można wyliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego?

Aby obliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Wystarczy podać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest doprowadzony do domu i sumę mocy sprzętów gazowych określoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór paliwa gazowego w m3 na godzinę. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności