Strona główna » Gazownia Lubaczów » Dostawcy gazu Lubaczów

Dostawcy gazu Lubaczów

Jak przebiega pierwsza zmiana dostawcy paliwa gazowego?

Zmienienie sprzedawcy gazu po raz pierwszy może być trudna, ze względu na brak doświadczenia w tej kwestii. Najważniejsze w jej przypadku jest w związku z tym dokładne sprawdzenie obecnych na rynku ofert. Jeśli chodzi o to, jak długo trwa pierwsza zmiana sprzedawcy paliwa gazowego, wyłącznie formalności związane z tą kwestią zajmują od 3 do 4 tygodni. Okres ten zależny jest przede wszystkim od tego, w jakim czasie zostanie rozpatrzone przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego poinformowanie o zmianie dostawcy gazu.

Jak się przygotować do zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu, przed odwiedzeniem jego filii obsługi klienta należy właściwie się do tego przygotować. Doradca sprzedawcy paliwa gazowego może bowiem poprosić o takie informacje jak: pobór gazu ziemnego w ostatnich 12 miesiącach, na podstawie którego odbiorcy są przypisywani do danych taryf gazowych, czas obowiązywania aktualnej umowy podpisanej z dostawcą gazu ziemnego. Wobec tego należy przygotować te dane wcześniej oraz mieć ze sobą dowód osobisty, niezbędny do zweryfikowania danych osobowych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności