Strona główna » Gazownia Łosice » Butle gazowe Łosice

Butle gazowe Łosice

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej pojemności. Wartość klasycznej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną.

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Aktualnie w sprzedaży znaleźć można parę różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, do czego będą one używane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: butle gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z którego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności