Strona główna » Gazownia Łódzkie » Butle gazowe Łódzkie

Butle gazowe Łódzkie

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są między innymi wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i przechowywane we właściwych zbiornikach w postaci butli wytwarzanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich z kolei wyposażona jest w specjalny zawór. W zależności od rodzaju umieszczonego w butli gazu technicznego mają one również różne barwy, zapewniające łatwą identyfikację ich zawartości.

Na jak długo wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, uzależnione jest od różnych czynników. Wymienić spośród nich należy głównie pojemność butli. Im jest ona pojemniejsza, tym dłużej można z niej w związku z tym korzystać. Dodatkowo czas wykorzystywania butli gazowej zależy jednocześnie od tego, w jakim celu jest ona wykorzystywana oraz sprawności sprzętów zasilanych z jej wykorzystaniem. Najpopularniejsze butle gazowe 11 kg, stosowane w kuchenkach gazowych w gospodarstwach domowych wystarczają najczęściej na około 30 dni przygotowywania posiłków za pomocą gazu umieszczonego w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności