Strona główna » Gazownia Łódź » Butle gazowe Łódź

Butle gazowe Łódź

Podstawowe rodzaje zbiorników gazowych

Obecnie na rynku znaleźć można kilka różnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa przede wszystkim to, do czego będą one stosowane. W związku z tym wyróżnia się na przykład: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie mające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, używane przede wszystkim do zastosowań w przemyśle czasem ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Jak dużo butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej pojemności. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są z kolei różne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności