Strona główna » Gazownia Łochów » Butle gazowe Łochów

Butle gazowe Łochów

Jak dużo butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest głównie od jej wagi. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to mniej więcej trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Aktualnie na rynku znaleźć można kilka różnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, w jakim celu one wykorzystywane. Wobec tego wyróżnia się na przykład: zbiorniki gazowe do domu mające pojemność 11 kg, opcjonalnie mające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone głównie do zastosowań w branży przemysłowej niekiedy ogrzewania lokali, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o właściwiej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności