Strona główna » Gazownia Łobżenica » Gaz LPG Łobżenica

Gaz LPG Łobżenica

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch sposobów. Jedno z nich opiera się na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym cena wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w domu lub firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności