Strona główna » Gazownia Lipsk » Gaz LPG Lipsk

Gaz LPG Lipsk

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz LPG?

Aktualnie w Polsce butle LPG oferowane są w paru rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym przeznaczeniem. Wobec tego gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych cechujących się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które wykorzystywane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, stosowane w przemyśle oraz do ogrzewania pomieszczeń.

Do czego jest stosowany gaz LPG?

Gaz LPG głównie jest idealnym rozwiązaniem dającym możliwość na dostarczanie paliwa gazowego do budynków pozbawionych możliwości podłączenia ich do sieci gazowej. Przez montaż zbiornika LPG właściciele domów i firm mają możliwość korzystania gazu w swoich budynkach do ogrzewania ich, przygotowywania posiłków lub podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Oprócz tego gaz LPG stosowany jest również do między innymi: zasilania urządzeń gazowych za pomocą butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, zasilania samochodów z zastosowaniem instalacji gazowych LPG, które umożliwiają zaoszczędzić na paliwie, produkowania kosmetyków czy żywności..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności