Strona główna » Gazownia Lipsk » Dostawcy gazu Lipsk

Dostawcy gazu Lipsk

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są rachunki za pobór paliwa gazowego. W przypadku domu określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu ziemnego do domu kwalifikują do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego, trzeba przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni bezpłatne. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego na inną, tańszą firmę opiera się z kolei na kilku prostych etapach. W zależności od wybranej metody może być ona wykonana osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w przypadku zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje w związku z tym znalezienie właściwej oferty, w której nie tylko koszt gazu, ale i pozostałe warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności