Strona główna » Gazownia Lipno » Gaz LPG Lipno

Gaz LPG Lipno

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takiej sytuacji jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT.

W jakich butlach sprzedawany jest gaz LPG?

Obecnie w Polsce butle LPG oferowane są w paru rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą głównie wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. Wobec tego gaz LPG sprzedawany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się najmniejszą wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, najpowszechniejszych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg używane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w pozycji poziomej, ważące 33 kg, używane w przemyśle oraz do ogrzewania budynków..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności