Strona główna » Gazownia Leżajsk

Gazownia Leżajsk

W jaki sposób obliczyć szacowane zużycie gazu ziemnego?

Żeby obliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest doprowadzony do domu i sumę mocy sprzętów gazowych określoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy paliwa gazowego powinno być złożone z wykorzystaniem właściwego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju dokumenty do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego i zmiany sprzedawcy jest w pełni darmowy.

Polska Spółka Gazownictwa Leżajsk

Kontakt PSG Leżajsk

37-300 Leżajsk
ul. Polna 1
tel. 17 240 61 50
faks 17 240 61 53

rejon-lezajsk

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności