Strona główna » Gazownia Legionowo » Gaz LPG Legionowo

Gaz LPG Legionowo

Jaki jest cennik gazu LPG?

Aktualne podwyżki cen gazu wywołane niestabilną sytuacją na rynkach światowych nie ominęły także gazu LPG. Cena gazu LPG w 2022 roku zmieniła się z około 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Zdaniem wielu specjalistów to jednak nie koniec podwyżek dla osób ogrzewających swoje nieruchomości z użyciem gazu LPG. Ceny gazu LPG nie są kontrolowane przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego na to, oddziaływanie na to, jak one się kształtują, ma jedynie sytuacja gospodarcza na rynkach. Sposobem na mniejsze koszty przy zakupie gazu LPG jest na przykład kupowanie go poza okresem zimowym, kiedy jego cenniki są mniejsze.

Ile trzeba zapłacić za montaż LPG w aucie?

Montaż instalacji LPG w samochodzie pozwala zmniejszyć wydatki za paliwo nawet kilkaset złotych miesięcznie. Aby skorzystać z tego rozwiązania, trzeba jednak najpierw zamontować specjalną instalację LPG. Cena montażu instalacji LPG w samochodzie uzależnione jest od wielu czynników. Zaliczyć do nich można między innymi: rodzaj silnika w pojeździe, rodzaj generacji instalacji LPG do samochodów, których jest 6, a ich cena oscyluje w granicach od 1500 złotych do 10 000 złotych, marka instalacji gazowej LPG. Zamontowanie instalacji LPG w aucie oprócz kosztów samego zamontowania wiążę się również z dodatkowymi wydatkami takimi jak serwis oraz dodatkowa opłata w trakcie badania technicznego pojazdu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności