Strona główna » Gazownia Lędziny » Gaz LPG Lędziny

Gaz LPG Lędziny

Jaki jest koszt montażu LPG w domu lub firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT.

Jak zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich polega na samodzielnym zakupie nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Kolejna metoda polega natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności