Strona główna » Gazownia Łęczyca » Gaz LPG Łęczyca

Gaz LPG Łęczyca

Jaki jest koszt montażu LPG w domu lub firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest wydzierżawienie odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jakich butlach sprzedawany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą głównie wagą a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. Wobec tego gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się niewielką wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w poziomie, o wadze 33 kg, używane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania domów..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności