Strona główna » Gazownia Łęczna » Gaz płynny Łęczna

Gaz płynny Łęczna

Jakie odległości trzeba zachować podczas montażu zbiornika na gaz płynny?

Planując przeprowadzić montaż zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej postaci, należy pamiętać o zachowaniu właściwych odległości od obszaru, w którym będzie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe musi być oddalony: co najmniej 3 metry od lokali, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele domów lub firm posiadający zamontowane swoje zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać ze swobodnej możliwości wyboru dostawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale także renomę sprzedawcy. Musi on posiadać aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Dodatkowo istotna jest również jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności